gelatopidu - Teeme suu magusaks

Meie lugu

Meilt saad rentida enda üritusele pehmejäätisemasina koos kõige vajalikuga Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses!

Saame tuttavaks – siin on meie lugu.

Gelatopidu on kahe särasilmse sõbranna, Katrini ja Mari-Anne, asutatud ettevõtte. Alustasime oma tegevusega 2022.aasta veebruaris.

Meie missioon on pakkuda kvaliteetsest toorainest imeliselt maitsvat pehmet jäätist. 

Meie visioon on luua läbi kasutajamugavuse ja personaalsuse meeldejääv mälestus koosviibimisest lähedaste inimeste keskel kui ka uute tutvuste loomisel koos gelatoga. 

 

Meie partner on the Leagel Company Itaalias, kelle tehases jäätised valmivad suure pühendumusega ning ühtlasi kannavad tunnustatud kohalikku märgistust “Made in Italy”.

Meie partneri valikusse kuuluvad ainult hoolikalt valitud ning parimad toorained ning toodete pidev arendus aitab säilitada jäätise loomulikku maitset ning hoida ja edasi anda ehtsat Gelato kultuuri.

Kõik pakutavad jäätised on gluteenivabad ja osad ka laktoosi- ning suhkruvabad. Tutvu meie jäätisevalikuga siin.


On ääretult hea meel, et selle aja jooksul, mis me oleme tegutsenud, on nii palju inimesi ja ettevõtteid meid leidnud ja usaldanud oma koosviibimistele!

Oleme saanud oma kogemustepagasisse meeletult positiivseid emotsioone, õppetunde, eneseületamist, tutvusi ja see nimekiri jätkub…

Jäätist oleme pakkunud: mängutoas, lasteaias, koolis, restoranis, kodus, kontoris, pulmas, sünnipäevadel, lasteaialõpetamistel, kodukohvikutepäevadel, firmaüritustel, erapidudel, laatadel, erinevatel tähtpäevadel, lihtsalt koosviibimistel ja isegi metsas.


Jaanuar 2024 külastasime Itaalias Sigepit, mis on maailma juhtiv mess pühendatud magustoidu-, kohvi- ja pagaritööstusele. Vaatasime üle uued trendid ja maitsesime jäätiseid, et tuua teieni veel parem valik. Tänu messile otsustasime oma tootevalikut väga suures osas laiendada.

Rõõmuga saame esitleda meie kõige uuenduslikumat, palju küsitud laktoosi- ja gluteenivaba ning ilma lisatud suhkruta vaniljemaitselist jäätist.


Oleme parandamatud perfektsionistid ning tahame alati hästi õnnestuda!

Gelatopidu teeb meele rõõmsaks ja suu magusaks!

 

gelatopidu-omanikud-katrin-marianne-meie-lugu
Scroll to Top